Pravidla ověřování recenzí

PRAVIDLA OVĚŘOVÁNÍ RECENZÍ

Každou recenzi, kterou od 1. ledna 2023 zveřejňujeme na našem webu, ověřujeme (recenze uveřejněné na webu do 31. prosince 2022 nemůžeme označit jako ověřené).

Na našem E-shopu také poskytujeme přístup k hodnocení Zboží provedenému jinými spotřebiteli. Autenticitu takových recenzí zajišťujeme a kontrolujeme tím, že propojujeme hodnocení s konkrétními objednávkami, tudíž v interním systému u každého hodnocení vidíme i propojené ID objednávky, a tak jsme schopni ověřit a prokázat, že recenze pochází od reálného spotřebitele.

Na našem E-shopu také poskytujeme přístup k hodnocení Obchodu provedenému jinými spotřebiteli. Autenticitu takových recenzí zajišťujeme a kontrolujeme tím, že propojujeme hodnocení s konkrétními objednávkami, tudíž v interním systému u každého hodnocení vidíme i propojené ID objednávky, a tak jsme schopni ověřit a prokázat, že recenze pochází od reálného spotřebitele.

Abychom mohli zajistit, že každé hodnocení pochází od zákazníka, který v našem e-shopu skutečně nakoupil, každou recenzi před zveřejněním ručně schvalujeme. Každá recenze bude nakonec zveřejněna, ale až poté, co ověříme, že autor recenze skutečně nakoupil na našem e-shopu.

Výsledné hodnocení produktu je vypočítáno na základě aritmetického průměru ze všech udělených recenzí, u kterých jsme ověřili, že pochází od reálných spotřebitelů.